Novi Sad - Sajmište

ČETVOROSOBAN KOD SAJMA

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,079 €/m2
  • Površina: 109 m2
PRODAJA

226,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2113
  • Površina : 109 m2
  • Cena : 226,600 €
  • Cena po m2 : 2078.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 5/6

Prostran četvorosoban stan u dva nivoa u blizini bivšeg hotela "Park", pokrajinske bolnice, neposredno kraj sportskih terena naspram novosadskog sajma, odlična lokacija. U donjem nivou stana je prostrani dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i veća terasa sa pogledom na sajam i sportske terene. Na gornjem nivou dve spavaće sobe sa kupatilom. Nekretnina zahteva izvesna ulaganja. Uredna pravna dokumentacija. Broj u Reg.posrednika 2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

236,000 €

Prodaja-Lux namešten-Trosoban stan-69m2-Uknjižen! ID#9905…

  • Soba: 3.0
  • 3,420 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

235,200 €

Novi Sad-Bulevar Oslobodjenja…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,050 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,718 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

226,600 €

Troiposoban stan u izgradnji, moderna vila, prostrana terasa + gratis parking!…

  • Soba: 3.5
  • 2,158 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Detelinara

221,450 €

Prodaje se moderan trosoban stan na Novoj Detelinari…

  • Soba: 3.0
  • 3,209 €/m2
  • 69 m2