Novi Sad - Centar

Trosoban u izgradnji u centru

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,966 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

175,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2129
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 175,000 €
  • Cena po m2 : 2966.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/3

Odličan trosoban stan u izgradnji, na svega 10-tak min.lagane šetnje do pešačke zone. Rok završetka kompleksa je od 9-12 meseci. Stan se nalazi na prvom spratu, dvorišno je orijentisan sa pogledom na prelep park u unutrašnjosti dvorišta. Kvalitetna gradnja, grejanje će se plaćati po utrošku. U cenu je uključen i PDV sa mogućnošću povrata istog. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

170,000 €

PRODAJEMO KOMLETNO NAMEŠTEN 3.0 STAN SA PARKING MESTOM -PETEFI ŠANDORA ID#8272…

  • Soba: 3.0
  • 2,429 €/m2
  • 70 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

NOV, KOMFORAN TROSOBAN STAN - HOLLYWOOD HILL …

  • Soba: 4.0
  • 2,073 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Adice

176,130 €

Novi Sad, Adice-Ekskluzivni kompleks u izgradnji…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Adice

165,315 €

Stan u urbanoj vili, 3.5 …

  • Soba: 3.5
  • 2,204 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

180,250 €

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

169,500 €

Strogi centar grada, Petra Drapšina sa pogledom na Sinagogu…

  • Soba: 1.5
  • 3,139 €/m2
  • 54 m2