Novi Sad - Veternk

Porodičnna kuća u Veterniku

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,234 €/m2
  • Površina: 162 m2
PRODAJA

199,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1901
  • Površina : 162 m2
  • Cena : 199,900 €
  • Cena po m2 : 1233.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 400 m2

Novija porrodična kuća koncipirana sa mogućnoošču dve odvojene stambene jedinice, jedna u prizemlju, druga na spratu. U prizemnom delu je kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom sa vezom ka terasi, kupatilo i dve spavaće sobe. Na spratu su tri spavaće sobe, mogućnost kuhinje i kupatilo. U osnovi 81m2, ukupno 162m2. na parceli površine 411m2. Grejanje na gas-fasadne peći. Uredna pravna dokumenntacija. Mogućnost zamene za manji stan uz doplatu. Broj u Reg.posrenika 475,

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

206,000 €

Kuća je u dobrom stanju,kvalitetno građena.Trenutno funkcioniše kao dve zasebne stambene jedinice.Podrumska etaža je…

  • Soba: 4.5
  • 1,461 €/m2
  • 141 m2

Novi Sad Veternk

199,900 €

Porodičnna kuća u Veterniku…

  • Soba: 6.0
  • 1,234 €/m2
  • 162 m2

Novi Sad Salajka

195,700 €

Salajka-Porodična kuća 80 m2 sa Lokalom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Beočin Beočin

203,940 €

Na prodaju prelepa četvorosobna kuća – Beočin – 167 m² – 203.940 €…

  • Soba: 4.0
  • 1,221 €/m2
  • 167 m2

Temerin Temerin

196,000 €

Temerin-Spratna kuća 450 m2 u širem Centru - 065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 436 €/m2
  • 450 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

195,000 €

Novi Sad-Ledinci,višesobna vikend kuća, komforna i prostrana , ima i garsonjeru odvojenu u dvorištu, na lepom placu…

  • Soba: 5.0
  • 1,291 €/m2
  • 151 m2