Novi Sad - Telep

Trosoban-Bul.Patrij.Pavla sa parking mestom

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,370 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

158,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2132
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 158,800 €
  • Cena po m2 : 2370.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/3

Trosoban stan u zaleđu, neposrednoj blizini Bul.Patr.Pavla, na Telepu, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića, doma zdravlja. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi i poseduje svoje parking mesto koje je uključeno u cenu stana. Iz predsoblja je veza za sve prostorije i to za kupatilo sa tuš kadom, dve spavaće sobe, odvojenu ku8hinju sa prirodnom ventilacijomm koja je kliznim vratima odvojena od trpezarije i dnevne sobe. Dnevna soba ima vezu ka terasi. Pripadajuća ostava u podrumu. U cenu stana mogu biti uključeni ugradni plakari. Uknjižena nepokretnost. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Kej

164,800 €

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje nadomak Beogradskog Keja. Stan je na odličnoj lokaciji, u srcu grada, lepoj ozelenjenoj …

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

150,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,074 €/m2
  • 49 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

155,736 €

Agencija Moj Dom nudi na prodaju prelep četvorosoban stan u ekskluzivnom kompleksu Fruške Vile na Alibegovcu. Stan se nalazi na prvom spratu urbane …

  • Soba: 4.0
  • 2,163 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajlovo

160,352 €

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, komforan četvorosoban stan na mirnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 1,865 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

163,770 €

Bulevar-Uknjižen Lep Dvosoban stan 53 m2 na četvrtom spratu preko puta Futoške Pijace-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 53 m2