-

PORODIČNA KUĆA U TEMERINU

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 876 €/m2
  • Površina: 200 m2
PRODAJA

175,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2136
  • Površina : 200 m2
  • Cena : 175,100 €
  • Cena po m2 : 875.50 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 800 m2

Lepa, funkcionalna, održavana petosobna spratna kuća površine 200m2 na parceli površine 755m2, plus suteren, u mirnom tihom delu Temerina.. Trofazna struja, etažno grejnaje na gas, parket, laminat, u kuhinji i kupatilima keramičke pločice. Na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo, u prizemlju dve sobe kupatilo i kuhinja, u suterenu dve manje protorije i veća soba od 40m2 sa radijatorom, špajz i kotlarnica. Iz kuhinje je izlaz na veliku terasu. Kuća je dvostruko izolovana, stiroporom i Ceresitom. Na prozorima prema zapadu ojačane metalne roletne protiv eventualnog grada. U dvorištu se nalazi još garaža i dve nusprostorije, boksovi za pse. Uredna pravna dokumentacija. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

PORODIČNA KUĆA U TEMERINU

175,100 €

PORODIČNA KUĆA U TEMERINU…

  • Soba: 5.0
  • 876 €/m2
  • 200 m2

Sremska Kamenica Rakovac

170,000 €

Prelepa vikendica u Rakovcu Agencija Moj Dom prodaje odlučnu vikendicu čvrste gradnje u oazi mira i tišine u Rakovcu. Okružena zelenilom i mirnim…

  • Soba: 2.0
  • 1,753 €/m2
  • 97 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

170,000 €

KVALITETNA, UKNJIŽENA SPRATNA KUĆA 170M2+82M2, BAČKA PALANKA, BLIZU CENTRA, VELIK PLAC…

  • Soba: 6.0
  • 1,000 €/m2
  • 170 m2

Novi Sad Klisa

175,100 €

3,5km od centra grada, 1/1 i celokupno uknjižena…

  • Soba: 6.0
  • 1,024 €/m2
  • 171 m2

Novi Sad Futog

180,000 €

Futog-Uknjižena kuća 156 m2 starije gradnje sa Lokalom i Podrumom u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,154 €/m2
  • 156 m2

Sremska Kamenica Institut

180,000 €

Kuća na Grigovcu za uživanje Plac 2771 m2 u Rajskoj Bašti-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 60 m2