Novi Sad - Grbavica

PETOSOBAN STAN SA DVE GARAŽE-GRBAVICA

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,500 €/m2
  • Površina: 198 m2
PRODAJA

495,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2153
  • Površina : 198 m2
  • Cena : 495,000 €
  • Cena po m2 : 2500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: /0

Odličan petosoban noviji stan u dva nivoa, na odličnoj lokaciji na Grbavici, u neposrednoj blizini Cara Dušana, parka, medicinske škole. Stan se nalazi u manjoj zgradi sa liftom. U donjem nivou stana , odmah kod ulaza je manji garderober, te manje tuš kupatilo, prostrani dnevni boravak od cca 35m2 koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom, te terasom. Na gornjoj etaži su dve identične dečije spavaće sobe, roditeljska spavaća i mala-gostinska sa velikim kupatilom sa tuš i ležećom kadom, dva umivaonika. Sa obe bočne strane gornje etaže dve velike terase. Jedna je uređena za potrebe druženja, ručavanja, roštiljanja sa velikom ugaonom garniturom za leškarenje, trpezarijskim stolom, barskim delom, priručnom kuhinjom, roštiljem., sa pokretnim staklenim elementima kojima je moguće zatvoriti. Na drugoj je relax mesto sa jakuzzijem, sa spoljnim tušem.. U stanu je puno garderobera, ugradnih plakara. Opremljen je kvalitetnim nameštajem, keramikom, stepenici kao i prozorske klupice su obloženi mermerom, radijatori su zatvoreni kvalitetnim maskama. Stan ne zahteva veća ulaganja. U dvorištu zgrade su dve garaže površine 18m2. Uknjižena i odmah useljiva nekretnina. Broj u Reg.posrednika:475.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

499,999 €

Penthouse, 144m2 + 110m2 terase, 3 parkinga u ceni! …

  • Soba: 5.0
  • 1,976 €/m2
  • 253 m2

Novi Sad Telep

494,500 €

Novi Sad - Severni Telep Na prodaju je izuzetno kvalitetan četvorosoban stan na Severnom Telepu, smešten u prizemlju luksuzne vile sa svega tri sta…

  • Soba: 4.0
  • 3,690 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Sajmište

503,700 €

Visoko luksuzan, praktično nov petosoban stan na odličooj mirnoj lokaciji za porodični život. Prodaje se opremljen n…

  • Soba: 5.0
  • 3,381 €/m2
  • 149 m2

Sremska Kamenica Popovica

499,000 €

Želite dom na prelepoj lokaciji okruženoj zelenilom i sa pogledom na obronke Fruške Gore i Grada u podnožiju. Nudimo vam možda najkvalitetniji s…

  • Soba: 5.0
  • 2,757 €/m2
  • 181 m2

Novi Sad Centar

488,735 €

Nov trosoban stan 73m2 u Centru - Centar NS …

  • Soba: 3.0
  • 6,695 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

504,700 €

Ultra luksuzan stan u strogom centru grada…

  • Soba: 3.0
  • 4,807 €/m2
  • 105 m2