Novi Sad - Kać

Porodična kuća sa tri stambene jedinice i posl.objektom

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 658 €/m2
  • Površina: 438 m2
PRODAJA

288,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1902
  • Površina : 438 m2
  • Cena : 288,100 €
  • Cena po m2 : 657.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kać
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 900 m2

Klasična, građevinski odlično izgrađena porodična kuća sa dve potpuno odvojene trosobne stambene jedinice, sa posebnim strujnim brojilima. Mogućnost komfornog stanovanja za dve porodce. Kuća je u osnovi 120 m2, uknjižena po etažama (polusuteren 89m2, prizemlje 115m2, sprat 112m2), poslovni objekat površine 122m2, na parceli površine 885m2. U suterenu je više prostorija koje se koriste kao ostave i kotlarnica (3 vrste grejanja). Na visokom prizemlju i prvom spratu su dve identične stambene jedinice sa po dve prostrane spavaće sobe, kupatilom, toaletom, velikim dnevnim boravkom koji je povezan sa trpezarijom i terasom, te velikom odvojenom kuhinjom. U dvorištu je poslovni objekat (PR+1+tavan) u osnovi 5x25m2, sređen, sa sanitarnim čvorom. Kolski ulaz, dvorište sređeno, asfalt+zeleni deo u kome je bašta, voćnjak. Ulični front je 18m. , dužina 50m.. Uredna pravna dokumentacija. Btzo useljiva nekretnine.Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Temerin Temerin

288,400 €

Prodaje se velika porodična kuća u Temerinu, kompletno sređena i odmah useljiva, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Kuća se prodaje sa kompletnim name…

  • Soba: 5.0
  • 1,759 €/m2
  • 164 m2

Irig Vrdnik

288,400 €

Vrdnik-Uknjižena Nezavršena kuća 160 m2 u blizini Staze zdravlja-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,803 €/m2
  • 160 m2

Beočin Beočin

289,000 €

Fruška gora - mini resort sa bazenom…

  • Soba: 10.0
  • 960 €/m2
  • 301 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

292,500 €

Novi Sad,Tatarsko Brdo u Sremskoj Kamenici,Izuzetno gradjena kuća na Tatarskom brdu na dve etaže, Prva etaže je troso…

  • Soba: 7.0
  • 860 €/m2
  • 340 m2

Novi Sad Telep

280,000 €

Telep, odlična lokacija…

  • Soba: 3.0
  • 2,545 €/m2
  • 110 m2

Sremski Karlovci Centar

290,000 €

Salonska kuća sa poslovnim objektom u centru Sremskih Karlovaca.Uknjižena ID#10602…

  • Soba: 4.5
  • 881 €/m2
  • 329 m2