Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Porodična kuća-Sr.Kamenica-Paragovo

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,679 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2062
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 1679.35 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 0 m2

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi završni radovi su urađeni 2023 - 2024. godine tako da ćete uživati u novom, lepom i sređenom ambijentu. Ulica je asfaltirana, plac je 507m2, a sama kuća 90m2 (stambeni deo 65m2 + terasa 25m2), dok je raspored prostorija idealan pa se stiče utisak o mnogo većem prostoru. Grejanje je na inverter klimu (koja troši višestruko manje nego obična), a pošto se na izolaciji nije štedelo (10cm), kuća se lako zagreje i dugo čuva toplotu. Sav nameštaj i tehniku sa slika dobijate sa kućom tako da ostaje samo da uselite lične stvari!Uknjižena na vlasnika 1/1, bez tereta na nekretnini. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

149,350 €

Sremska Kamenica, 92m2. …

  • Soba: 4.0
  • 1,623 €/m2
  • 92 m2

Sremski Karlovci Centar

149,900 €

Vikencija sa pogledom, plac 5016 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 3,569 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Futog

154,500 €

U mirnom, ali strateški odlično pozicioniranom delu Futoga, nalazi se izuzetna investiciona prilika koja se retko pojavljuje na tržištu. Na prodaj…

  • Soba: 3.5
  • 1,392 €/m2
  • 111 m2

Irig Irig

154,500 €

Prodaje se kuca u Vrdniku, 154500e…

  • Soba: 0.0
  • 1,931 €/m2
  • 80 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

155,000 €

Prodajemo potpuno novu kuću u Podvezircu, smeštenu na placu površine 423 m². Ova prelepa kuća ima bruto površinu od 110 m², dok je neto stamben…

  • Soba: 3.0
  • 1,742 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Klisa

159,600 €

Novi Sad, Klisa, Odlična novija uknjižena kuća - može zamena za manji stan…

  • Soba: 3.0
  • 892 €/m2
  • 179 m2