Beočin - Beočin

Fruška gora - mini resort sa bazenom

  • Broj prostorija: 10.0
  • Cena po m2: 960 €/m2
  • Površina: 301 m2
PRODAJA

289,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1807
  • Površina : 301 m2
  • Cena : 289,000 €
  • Cena po m2 : 960.13 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin
  • Broj soba : 10.0
  • Površina placa: 1100 m2

Na veoma atraktivnoj lokaciji, na svega 40-tak km od N,Sada, na obroncima Fruške gore i fantastičnim pogledom na Dunav, prodaje se resort - kompleks, koji čini vilu sa 4 lux opremljena kategorizovana apartmana sa 3 zvezdice gde je maximalan broj 4 zvezdice,sa velilim prostranim terasama sa pogledom na Dunav.Objekat papiroloski potpuno uredan, uknjižen kao stambena zgrada sa 4 stana. Svaki stan-apartman je posebna stambena jedinica za sebe. Korisna povrsina 250m2.Restoran sa 4 baste kapaciteta 300 mesta povrsine preko 200m2 sa profesionalnom prohrom kuhinjom za proizvodnju hrane,šumom iz koje se pruža neverovatan pogled sa velike visine. Veliki profesionalni bazen dimenzija 9x3,3x1,5 sa velikom plažom,dečji parkić. Objekat ima mogucnost daljeg proširenja kao i veliki poslovni potencijal U ceni i softverski program sa 2D soft garson - profesionalni pprogram za ugostitelje-hotelski i restoranski program, sa fiskalnom kasom sa back office-om. Podrumske prostorije-ostave. Uz ovu parcelu i parcela površine isto 10 ari na trajno korišćenje .Objekat se moze prodati sa ili bez biznis plana koji je projektovan na 5 narednih godina, koji je proglasen najboljim biznis planom prethodne godine. . Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

280,000 €

Kuća u Novom Sadu, Klisa, 321 m², 3 sprata…

  • Soba: 10.0
  • 872 €/m2
  • 321 m2

Novi Sad Veternk

283,500 €

ODLIČNA NOVA PORODIČNA KUĆA…

  • Soba: 7.0
  • 1,062 €/m2
  • 267 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

288,400 €

Petrovaradin, Tri stambena objekta sa 5 posebnih stanova na placu od 725 m2 - odlična investicija…

  • Soba: 10.0
  • 961 €/m2
  • 300 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

288,400 €

Renovirana i pažljivo održavana kuća od 115 m², smeštena u samom centru Sremske Kamenice, pruža idealan balans između mirnog porodičnog doma i…

  • Soba: 4.0
  • 2,508 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Klisa

283,250 €

Novi Sad, Klisa - Spratna kuća na lepom placu od 500 m2 …

  • Soba: 7.0
  • 1,089 €/m2
  • 260 m2

Temerin Temerin

288,400 €

Prodaje se velika porodična kuća u Temerinu, kompletno sređena i odmah useljiva, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Kuća se prodaje sa kompletnim name…

  • Soba: 5.0
  • 1,759 €/m2
  • 164 m2