Novi Sad - Centar

Petosoban u strogom centru!

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,610 €/m2
  • Površina: 154 m2
PRODAJA

247,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1840
  • Površina : 154 m2
  • Cena : 247,900 €
  • Cena po m2 : 1609.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 5/6

ODLIČNA PONUDA! Komforan, porodični petosoban stan u dva nivoa u strogom centru grada, u manjoj ulici nadomak glavne pošte, Jevrejske ulice, Spens-a. U donjem nivou je ulazni hodnik, toalet, prostrani dnevni boravak sa trpezarijskim delom kuhinjom i terasom celom širinom prostorija sa prelepim pogledom na panoramu grada. Na spratu su tri veće, jedna manja spavaća soba, veliko kupatilo i garderober. Uknjižena i odmah useljiva nepokretnost. Pripadajuće parking mesto u zatvorenom dvorištu namenjenom samo vlasnicima stanova. u zgradi.. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

256,250 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar

241,000 €

Sjajan porodični stan kod Aleksandar zgrade na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi u zavučenom kraju, bez puno saobraćaja, a na svega par minu…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

244,700 €

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *…

  • Soba: 4.5
  • 2,472 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Novo Naselje

257,500 €

  • Soba: 5.0
  • 2,575 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

242,050 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

247,900 €

Severni Telep-Lep Veliki Konforan Četvorosoban stan 95 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,609 €/m2
  • 95 m2