Novi Sad - Veternk

ODLIČNA NOVA PORODIČNA KUĆA

  • Broj prostorija: 7.0
  • Cena po m2: 1,062 €/m2
  • Površina: 267 m2
PRODAJA

283,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2162
  • Površina : 267 m2
  • Cena : 283,500 €
  • Cena po m2 : 1061.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 7.0
  • Površina placa: 500 m2

Nova, skoro nekorišćena, vrlo lepa, funkcionalnog rasporeda, porodična kuća stambene površine 267m2 raspoređenih u 3 etaže (Sut+PR+!) izgrađena na parceli površine 478m2 na potezu između Novog Sada i Veternika, na nepunih 4km od samog centra grada. U prizemnom delu je garaža koja ima vezu sa stambenim delom, tj. ulaznim hodnikom kuće. Iz hodnika je veza za gostinski toalet, ostavu-kotlarnicu, dve spavaće sobe , veće kupatilo, te prostrani dnevni boravak koji je povezan sa trrpezarijom i kuhinjom. U suterenu je nekoliko većih i manjih prostorija namenjenih za vešeraj, ostave i sl. Spratni deo je u sirovom stanju sa spremljenim materijalom da se ceo prostor finalno završi i dovede u upotrebno stanje u najkraćem roku. Na spratu su 4 spavaće sobe i dva kupatila. Roditeljska spavaća ima svoje kupatilo i garderober. Na spratu i velika terasa sa prelepim pogledom. Visina svih prostorija, pa i podrumskih je 3m, grejanje je rešeno putem toplotnih pumpi, na podovima kvalitetna keramika sa podnim grejanjem, klime, kvalitetna rasveta, ALU ulazna vrata i roletne, PVC spoljašnja stolarija., demit fasada debljine 10cm.Grejanje je putem toplotnih pumpi i trošak grejanja u zimskom periodu je oko cca, 100.-Eura/mesečno, tako da je kuća maksimalno energetski efikasna. .Mogućnost završetka gornje etaže u izvođenju vlasnika, iznos radova i materijala bi bio oko dodatnih cca 25.000.- Eura-..U sadašnjoj iskazanoj ceni je sadržana komplet kuhinja sa belom tehnikom, zavese, ugradni plakari. Uredna pravna dokumentacija, objekat bi bio odmah useljiv nakon isplate. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Temerin Temerin

288,400 €

Prodaje se velika porodična kuća u Temerinu, kompletno sređena i odmah useljiva, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Kuća se prodaje sa kompletnim name…

  • Soba: 5.0
  • 1,759 €/m2
  • 164 m2

Novi Sad Telep

288,400 €

Spratna stambena kuća sa dodatnim stambenim prostorom – 153 m², uknjiženo, parking za 3 vozila …

  • Soba: 3.0
  • 1,885 €/m2
  • 153 m2

Novi Sad Klisa

283,250 €

Novi Sad, Klisa - Spratna kuća na lepom placu od 500 m2 …

  • Soba: 7.0
  • 1,089 €/m2
  • 260 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

288,400 €

Kuća na odličnom placu za industrijsku gradnju..za INVESTITORE…

  • Soba: 4.0
  • 1,885 €/m2
  • 153 m2

Irig Vrdnik

288,400 €

Vrdnik-Uknjižena Nezavršena kuća 160 m2 u blizini Staze zdravlja-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,803 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Kać

288,100 €

Porodična kuća sa tri stambene jedinice i posl.objektom…

  • Soba: 6.0
  • 658 €/m2
  • 438 m2