Novi Sad - Telep

Kuća sa posl.prostorom-Telep

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 928 €/m2
  • Površina: 430 m2
PRODAJA

399,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2064
  • Površina : 430 m2
  • Cena : 399,000 €
  • Cena po m2 : 927.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 500 m2

Novija porodična kuća na dobroj poziciji na Telepu, u mirnoj ulici, u neposrendoj blizini škole, zabavišta. Parcela sa izlaskom na dve ulice, tako da je prema jednoj orijentisana glavna kuća, dok je prema drugoj pomoćni objekat koji se koristi za poslovanje kancelarijskog tipa. Glavna kuca je povrsine 280m2 u priz. je db, kuh.trpez. terasa, radna soba i tus kupatilo sa podnim grejanjem, kaminom. Na spratu su 4 velike spavace sobe i veliko kupatilo sa tus i ležecom kadom,garderober. Pomoćni objekat je 150m2, P+Pk. Sredjeno u plocicama, ima wc ali moze se dograditi kupatilo. Izlaz i na drugu ulicu, kolski ulaz, kuća urađena sa detaljima od stare cigle i crepa, u rustičnom stilu. Mogućnost zamene za druge nekretnine (stanovi, poslovni prostori, uz doplatu). Uknjižena nepokretnost. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Popovica

390,000 €

Sremska Kamenica, Popovica. ODLIČNA KUĆA NA POPOVICI SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ako želite da imate svoje parče raja koji pruža pogled na Novi Sad,…

  • Soba: 3.0
  • 4,815 €/m2
  • 81 m2

Sremska Kamenica Institut

398,000 €

Čardak-retko u ponudi kuća, na najlepšoj i mirnoj lokaciji.…

  • Soba: 3.5
  • 2,970 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Novo Naselje

396,550 €

ODLIČNA KUĆA - NOVO NASELJE -…

  • Soba: 5.0
  • 1,983 €/m2
  • 200 m2

Sremska Kamenica Popovica

395,000 €

Porodična kuća-Popovica…

  • Soba: 6.0
  • 1,567 €/m2
  • 252 m2

Irig Vrdnik

391,400 €

Prodaja 2 kuće i placa ukupne površine 11850m2 u Vrdniku …

  • Soba: 4.0
  • 4,716 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Telep

399,000 €

Kuća sa posl.prostorom-Telep…

  • Soba: 5.0
  • 928 €/m2
  • 430 m2