Novi Sad - Kamenjar

Kuća kraj Dunava-Novi Sad

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,003 €/m2
  • Površina: 180 m2
PRODAJA

360,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1700
  • Površina : 180 m2
  • Cena : 360,500 €
  • Cena po m2 : 2002.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kamenjar
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 300 m2

Porodična kuća pokraj samog Dunava, sa sopstvenim prilazom direktno na vodu, u elitnom naselju Kamenjar. Na parceli su dva objekta, u jednom je manja stambena jedinica u dva nivoa, u prizemlju toalet i kuhinja, na spratu dnevna soba i spavaća sa kupatilom. U glavnom objektu sa pogledom na Dunav i obronke Fruške gore, u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja kupatilo, dok su na spratu dve spavaće sobe, od kojih jedna sa prelepom terasom, te kupatilo i manja ostava. U prizemnom delu i dve prelepe, nadkrivene terase, od kojih je jedna okrenuta ka unutrašnjosti dvorišta opremljena roštiljem, predviđena za uživanje u pripremi hrane i druženja, dok je ona prednja za opuštanje sa pogledom na reku. Uređen prilaz ka Dunavu sa vezom za čamac. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

360,000 €

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 6.0
  • 1,000 €/m2
  • 360 m2

Novi Sad Kamenjar

360,500 €

Kuća kraj Dunava-Novi Sad…

  • Soba: 5.0
  • 2,003 €/m2
  • 180 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

360,500 €

Novi Sad, Petrovaradin - Kuća površine 250 m2 …

  • Soba: 5.0
  • 1,442 €/m2
  • 250 m2

Sremska Kamenica Rakovac

360,500 €

Na obroncima Fruške Gore, samo 10 km od centra Novog Sada, prodaje se jedinstvena nekretnina u mediteranskom stilu – Vila Santorini. Površina vi…

  • Soba: 3.0
  • 3,962 €/m2
  • 91 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

360,500 €

Urbana kuća 193 m2 + dvorište + bazen i parking 25 m2 - RETKO U PONUDI! …

  • Soba: 5.0
  • 1,868 €/m2
  • 193 m2

Prelepa stambena nekretnina u ponud

360,500 €

Prelepa stambena nekretnina u ponudi nalazi se u samom srcu Starog Slankamena, na placu površine 3,76 ari (376 m²), sa izuzetnom pozicijom između d…

  • Soba: 5.0
  • 1,639 €/m2
  • 220 m2