Novi Sad - Telep

* Novogradnja - Useljiv stan *

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,765 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

127,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2009
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 127,200 €
  • Cena po m2 : 2765.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: vp/4

STAN ZA ŽIVOT ILI INVESTICIJU! Nudimo Vam stan od renomiranog investitora, uskro je useljiv. Nalazi se na visokom prizemlju, 2 metra iznad zemlje. Stan se sastoji od kupatila, prostranog dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom, terasom i spavaće sobe. Stan je veoma svetao, jer se koriste veći prozori nego na tržištu. Veoma kvalitetan materijal je korišten, spoljni zidovi su debljine 40cm. Termo i zvučna izolacija su na vrhunskom kvalitetu. Grejanje je na gas, plaća se samo u sezoni. POVRAT PDV-A Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

132,350 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,816 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

133,500 €

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, U ceni nameštaj …

  • Soba: 1.5
  • 3,708 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

120,500 €

Ekskluzivno u ponudi!Predstavljamo vam izuzetan, elegantno uređen stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sa…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

134,000 €

Kompletno renoviran jednoiposoban stan sa velikom terasom – Podbara…

  • Soba: 1.5
  • 3,829 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

126,980 €

Telep, 45m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 2.0
  • 2,822 €/m2
  • 45 m2