Novi Sad - Centar

* Centar - Luksuzan stan *

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,115 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

243,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2057
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 243,000 €
  • Cena po m2 : 3115.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: vp/3

Tražite stan u centru? Prodaje se lepo organizovan i moderno opremljen stan od 78 m², na visokom prizemlju, udaljen svega 200 m od centra. Raspored prostorija je izuzetno praktičan: Prostrane dnevne sobe spojene sa modernom kuhinjom, opremljenom visokokvalitetnim aparatima i rađenom po meri. Dve udobne spavaće sobe, savršeno osmišljene za privatnost i mir. Dva elegantna kupatila, od kojih je jedno master, urađeno s luksuznim materijalima. Ulaznog hodnika koji pruža odličnu organizaciju prostora i praktičnost. Poseban pečat stana daje luksuzan nameštaj, pažljivo biran da stvori harmoničan i moderan ambijent — stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan je kompletno i luksuzno namešten, što ga čini idealnim za kupce koji žele odmah da se usele bez ikakvih dodatnih ulaganja. Zbog savršene lokacije, predstavlja odličnu opciju i za život i za izdavanje. U cenu je uračunata agencijska provizija od 3%. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

247,230 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 92 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,687 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

242,050 €

Adamovićevo, odličan stan ID#8460…

  • Soba: 4.0
  • 2,916 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Centar

247,900 €

Petosoban u strogom centru!…

  • Soba: 5.0
  • 1,610 €/m2
  • 154 m2

Novi Sad Detelinara

242,050 €

Novi Sad-Nova Detelinara, Janka Čmelika, 113.00m2, 157125 eur ID#2146…

  • Soba: 3.0
  • 2,142 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Somborski bulevar

242,000 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan od 84 m² na Somborskom Bulevaru, smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostra…

  • Soba: 4.0
  • 2,881 €/m2
  • 84 m2