Novi Sad - Telep

* Telep - Porodični stan *

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2100
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

PORODIČAN STAN! Prodajemo stan u novoizgradjenoj zgradi na Telepu. Pravi porodični stan u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, terase i kupatila. Moderno je opremljen i prodaje se kompletno namešten. U blizini je škola i vrtić. Sve što Vam je potebno za porodičan život Vam je u blizini. Grejanje je na gas, niski troškovi. Postoji mogućnost kupovine garaže i ostave. Agencijska provizija je uključena u cenu. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,700 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

195,000 €

Trosoban duplex stan na odličnoj lokaciji – Grbavica, Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,407 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

179,000 €

Prodaja-44m2, Dvoisposoban ID#8954…

  • Soba: 2.5
  • 4,068 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Liman 1

189,500 €

Odličan dvosoban stan na Limanu 1 ID#9950…

  • Soba: 2.0
  • 3,445 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

180,440 €

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 66 m2 + pripadajući parking! …

  • Soba: 4.0
  • 2,734 €/m2
  • 66 m2