Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

* Novi Sad - Dimitrija Avramovića *

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,051 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

180,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2159
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 180,000 €
  • Cena po m2 : 3050.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/10

PRAVI TROSOBAN STAN! Prodajemo stan u traženijem delu grada. Stan se nalazi u ulici Dimitrija Avramovića, nadomak Bulevara Oslobodjenja. Stan je organizovan za porodicu. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje, 2 spavaće sobe, 2 mokra čvora i terase. Stan je renoviran pre par godina. Grejanje je gradsko. Postoji deo besplatnog parkinga u okolini. Cena nije fiksna! U cenu je uračunata i agencijska provizija od 3% Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

189,680 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan80m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,371 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Prostran stan sa velikim potencijalom na odličnoj lokaciji – Grbavica…

  • Soba: 1.5
  • 2,990 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

188,500 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 3.0
  • 2,618 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

180,200 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,120 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Centar, 65m² – Kompletno renoviran stan na top lokaciji Na samo 2 minuta hoda od strogog centra grada, ovaj stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Liman 4

181,280 €

Liman IV, trosoban porodičan stan. 80m2. …

  • Soba: 3.0
  • 2,266 €/m2
  • 80 m2