-

Tara-Fantastičan kompleks od 8 Apartmana u srcu Drinskog kraja-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,550 €/m2
  • Površina: 280 m2
PRODAJA

434,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18764
  • Površina : 280 m2
  • Cena : 434,000 €
  • Cena po m2 : 1550.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/1

FANTASTIČAN KOMPLEKS OD OSAM APARTMANA U SRCU DRINSKOG KRAJA... EKSKLUZIVA NA TARI...Prodajemo u srcu prelepe planine Tare Kompleks od Četiri Kuće sa 8 Apartmana po 35 m2 na TIP-TOP LOKACIJI...Kompleks se nalazi u centru Kaluđerskih bara na Najlepšoj Lokaciji,kvalitetno je građeno svaka kuća ima dva Dupleks Apartmana po 35 m2,poseduje terase,parking ima za 5-6 auta....Završeno je 90 %...izlazi na asfaltni put...Izdvajamo blizinu hotela*OMORIKA*i *JAVOR*,restorana JEREMIČAK,prodavnica,sportskih terena...malo je sklonjeno od glavnog puta i izdvojeno pa samim tim i ističe svoju posebnost...Ova naša ponuđena nekretnina je fantastična prilika za odmor i uživanje,pogodna i za svakodnevni život preko cele godine a onaj koji kupi imaće zadovoljstvo da uživa u prelepoj prirodi,mnoštvo crnogoričnog drveća,cvrkutu ptica i imaće osećaj da poseduje najisplativiju moguću stvar....OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 18764 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

443,000 €

Luksuzan renoviran dupleks na odličnoj lokaciji – Danila Kiša, 122 m²…

  • Soba: 4.0
  • 3,631 €/m2
  • 122 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

430,000 €

Na prodaju luksuzan stan, Sremska Kamenica, 145m2…

  • Soba: 5.0
  • 2,966 €/m2
  • 145 m2

Novi Sad Novo Naselje

441,980 €

PRODAJA STANOVA PETOSOBAN NOV NEUSELJAVAN POVRAT PDVA retko u ponudi* ID#8776…

  • Soba: 5.0
  • 2,695 €/m2
  • 164 m2

Novi Sad Grbavica

425,210 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 139 m2

Sremska Kamenica Institut

438,000 €

HITNO-Extra - Stan sa pogledom na Dunav…

  • Soba: 5.0
  • 2,980 €/m2
  • 147 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

437,440 €

Novi Sad, Adamovićevo naselje - dva trosobna stana na spratu…

  • Soba: 6.0
  • 3,193 €/m2
  • 137 m2