Irig - Vrdnik

Vrdnik-Plac 1000 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 103 €/m2
  • Površina: 1000 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18134
  • Površina : 1000 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 103.00 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Vrdnik

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u srcu Vrdnika Lep Plac 1000 m2 na TOP LOKACIJI.....Infrastruktura je u blizini Placa....izlazi na Asfaltni put....IMA IZVESTAN POGLED...POGODNO ZA UŽIVANJE ILI PRAVLJENJE APARTMANA....BLIZINA STAZE ZDRAVLJA...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 18134 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Rakovac

108,150 €

Retko u ponudi! Oglasavamo prodaju placa na Salaksijama! Pogled na panoramu celog Novog Sada, plac ukupne povrsine 1500m2, pravilnog pravougaonog …

  • 72 €/m2
  • 1503 m2

Sremska Kamenica Institut

110,000 €

Sremska Kamenica-Bocke-Najlepši ravan Građevinski Plac 532 m2 u Zelenoj Oazi sa pogledom na grad-065/385 8880…

  • 207 €/m2
  • 532 m2

Sremska Kamenica Rakovac

108,150 €

• 72 €/m2
  • 1504 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

99,000 €

Nudimo vam atraktivno pozicionirane parcele na lokaciji Puckaroš - Širine u Petrovaradinu, idealne za izgradnju kuća ili manjih stambenih objekata.…

  • 104 €/m2
  • 954 m2

Na izuzetno atraktivnoj i perspekti

108,900 €

Na izuzetno atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji, na relaciji Petrovaradin–Bukovac, u neposrednoj blizini samog naselja, nalaze se odlično pozicion…

  • 93 €/m2
  • 1174 m2

Irig Vrdnik

102,000 €

Vrdnik-*Spuštena Cena*-Lepa Građevinska Parcela 5470 m2 na vrhu sa Pogledom-065/385 8880…

  • 19 €/m2
  • 5479 m2