Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Četvorosoban stan 188 m2 u Gradiću ispod Tvrđave za Probrane kupce i za Biznis

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,753 €/m2
  • Površina: 188 m2
PRODAJA

329,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20287
  • Površina : 188 m2
  • Cena : 329,600 €
  • Cena po m2 : 1753.19 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/1

*EKSKLUZIVA*...Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI...Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu,sastoji se od četiri salonske sobe,hodnika,mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati po potrebi za razne namene...stan ja papirološki uredan i potrebno je Apsolutno Renoviranje... IDEALNO JE ZA KUPCE SA POSEBNIM STILOM ŽIVOTA,ZA BIZNIS DA SE NAPRAVE PANSIONI ZA RENTIRANJE ILI ZA UMETNIKE KOJI ĆE INSPIRACIJU CRPETI IZ POGODNOG AMBIJENTA...OBAVEZNO POGLEDATI.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20287 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

334,050 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,630 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Grbavica

334,550 €

U neposrednoj blizini Limanske pijace i Osnovne škole „Sonja Marinković“, u delu grada koji spaja mir porodičnog okruženja sa potpunom urbanom…

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 116 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

323,585 €

Petrovaradin - Lux stan sa garažom u ceni!…

  • Soba: 4.0
  • 2,889 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Somborski bulevar

324,000 €

Nudimo Vam nesvakidašnju nekretninu na odličnoj lokaciji. Stan ima prelep pogled na Limane i Frušku goru. Prodaje se kompletno namešten sa svim st…

  • Soba: 4.0
  • 2,700 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Centar

330,939 €

U samom srcu Novog Sada, svega nekoliko koraka od Bulevara Oslobođenja, nalazi se ovaj raskošni četvorosobni stan od 119 m² – jedinstvena pril…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Centar

330,380 €

Četvorosoban* Izgradnja* Centar* 108m2 ID#9947…

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 108 m2