Sremska Kamenica - Institut

Sremska Kamenica-Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 za Renoviranje blizu Dunava-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,030 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

85,490 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18988
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 85,490 €
  • Cena po m2 : 1030.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: pr/0

Prodajemo u Sremskoj Kamenici Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 u mirnom kraju...Stan je Trosoban sa dve spavaće sobe,grejanje je na struju...U STANU JE NEOPHODNO APSOLUTNO RENOVIRANJE...Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Dunavskog šetališta,Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo br.Licence 2465. ili na www.status-nekretnine.com 18988 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

82,400 €

Jednosoban stan u strogom centru Novog Sada – 29 m², visoko prizemlje, idealan za poslovni prostor ili investiciju Agencija Forum prodaje funkcion…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Klisa

82,400 €

Prodaja jednosobnog stana – 40 m², drugi sprat, Klisa…

  • Soba: 1.0
  • 2,060 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

89,000 €

Prodaja STANA ILI POSLOVNOG PROSTORA NA PODBARI ID#9277…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

77,250 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.PARKING U DVORIŠTU ZGRADE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,679 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

87,750 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,250 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Veternk

76,810 €

Veternik-Jednoiposoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,920 €/m2
  • 40 m2