Novi Sad - Veternk

Veternik-Odmah Useljiv Veliki Četvorosoban stan 134 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,648 €/m2
  • Površina: 134 m2
PRODAJA

220,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20782
  • Površina : 134 m2
  • Cena : 220,800 €
  • Cena po m2 : 1647.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u Veterniku Novogradnja Useljiv Četvorosoban stan 134 m2 na POGODNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima Tri odvojene spavaće sobe i Fantastičnu Lepu Veliku Terasu,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarija...Grejanje je Podno...mogućnost povrata Pdv-a...Stan je Odmah Useljiv...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20782 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

226,600 €

Namešten lux stan u centru, 52m2, savršena lokacija za investiciju i život…

  • Soba: 1.5
  • 4,358 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

211,050 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,852 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

214,780 €

Petrovaradin - Troiposoban stan 80 m2 u izgradnji …

  • Soba: 3.5
  • 2,685 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

211,070 €

Porodični četvorosoban stan (87,95 m²) – Mišeluk …

  • Soba: 4.0
  • 2,426 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

213,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,485 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Socijalno

211,150 €

Prodajemo izuzetno atraktivan i prostran dvoiposoban stan u luksuznom naselju Kraljev Park, u neposrednoj blizini železničke stanice u Novom Sadu. S…

  • Soba: 2.5
  • 3,406 €/m2
  • 62 m2