Novi Sad - Begeč

Begeč-Uknjižen Lep Plac od 800 m2 sa Ruševnom kućom od 26 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 75 €/m2
  • Površina: 800 m2
PRODAJA

59,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20445
  • Površina : 800 m2
  • Cena : 59,800 €
  • Cena po m2 : 74.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Begeč

*LEP PLAC U ZELENOJ OAZI*...Prodajemo u Begeču Uknjižen Građevinski Plac 800 m2 na TOP LOKACIJI....Plac je Građevinski u NajUrbanijem delu mesta na kome se nalazi manja kućica od 26 m2 i sa širokim frontom Placa od 19 x 43 metara...od Infrastrukture ima vodu i struju dok su Gas i Gradska Kanalizacija ispred Placa...Posebno izdvajamo blizinu Dunava,Tržnog centra kao i Gradskog prevoza...CENA DOGOVOR...IDEALNO JE ZA KUPCE SA POSEBNIM STILOM ŽIVOTA I ZA UMETNIKE KOJI ĆE INSPIRACIJU CRPETI IZ POGODNOG AMBIJENTA...OBAVEZNO POGLEDATI.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20445 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

59,000 €

Sremski Karlovci-Fantastičan osunčan plac 7025 m2 za Vinograd i sa pogledom-065/385 8880…

  • 8 €/m2
  • 7025 m2

Novi Sad Begeč

69,000 €

Begeč-Uknjižen Građevinski Plac 1500 m2 u Urbanom delu na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • 47 €/m2
  • 1479 m2

Beočin Banoštor

51,500 €

Prodaja placa-Banoštor, 51.500eur, 890m2! ID#7819…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Ledinci

61,800 €

Na prodaju: Izvanredan građevinski plac u Novim Ledincima s predivnim pogledom na Dunav i Novi Sad. Površine 477m², smešten iznad restorana Vidiko…

  • 130 €/m2
  • 477 m2

Sremski Karlovci Centar

52,000 €

Tražite savršenu lokaciju za izgradnju vašeg doma u Sremskim Karlovcima? Na prodaju je fantastična parcela u urbanom delu grada, u potesu Ćušilo…

  • 103 €/m2
  • 505 m2

Beočin Banoštor

51,500 €

Plac sa pogledom na Dunav u Banoštoru Agencija Moj Dom Vam predstavlja odličan plac na savršenoj poziciji u Banoštoru. Plac je površine 893m2 ( …

  • 58 €/m2
  • 893 m2