Irig - Irig

Krušedol-Plac 3780 m2 u blizini naselja-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 11 €/m2
  • Površina: 3780 m2
PRODAJA

40,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20656
  • Površina : 3780 m2
  • Cena : 40,000 €
  • Cena po m2 : 10.58 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Irig

Prodajemo u Krušedolu Lep Veliki Plac 3780 m2 na POGODNOJ LOKACIJI...Plac se nalazi u blizini naselja i Manastira..Plac je pogodan za vikendicu i za Uživanje...put je Tvrd...OBAVEZNO POGLEDATI..... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20656 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Rakovac

46,350 €

Prodaje se vikend plac u naselju Dumbovo, opština Beočin, 1500m2. Pored placa prolazi struja, voda, gas.Graniči se sa nacionalnim parkom Fruška go…

  • 31 €/m2
  • 1500 m2

Odžaci Odžaci

31,000 €

PRODAJA Plac: ZAPADNO-BAČKI OKRUG-Odžaci-Lalić, 12.480m2 , 125.00ari,31000e ID#1099…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Futog

46,200 €

Nudimo vam super investiciono zmljište u Futogu na potezu ka Bačkom Petrovcu. Parcela koja se nalazi u građevinskoj industrijskoj zoni u neposredno…

  • 21 €/m2
  • 2244 m2

Beočin Čerević

39,000 €

Čerević - Šakotinac, na prodaju više građevinskih parcela od 1500m2, uknjiženo, dozvoljena gradnja, blizina glavnog puta. Parcele se mogu spajat…

  • 26 €/m2
  • 1503 m2

Sremska Kamenica Ledinci

42,520 €

Ledinci, građevinski plac 516m2. …

  • 82 €/m2
  • 516 m2

Srbobran Srbobran

30,900 €

Srbobran, Kipovo, Kvalitetno poljoprivredno zemljište od 3,17 kJ…

  • 0 €/m2
  • 0 m2