Novi Sad - Futog

Futog-Poslovno Stambeni Prostor 550 m2 za Poslovnu Delatnost-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 346 €/m2
  • Površina: 550 m2
PRODAJA

190,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20129
  • Površina : 550 m2
  • Cena : 190,550 €
  • Cena po m2 : 346.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 0.0
  • Sprat: 1/1

*EKSKLUZIVA*...Prodajemo u Futogu Poslovno-Stambeni Objekat 550 m2 na DOBROJ LOKACIJI...Prostor se sastoji iz dva Objekta od kojih je Objekat broj 1 ulično orijentisan ima u Prizemlju oko 100 m2 koje je moguće adaptirati u Lokal a na spratu je isto 100 m2 za razne namene Kancelarije i Administrativni deo...Objekat 2 je Hala u dvorištu veličine oko 150 m2 pogodna za proizvodnu delatnost a iznad nje se nalazi još 150 m2 za Kancelarije...u delu između dva Objekta se nalazi još prostora za Administrativne aktivnosti...Objekti se nalaze na Placu veličine 445 m2 u NajUrbanijem delu mesta...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20129 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

197,950 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,869 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Novo Naselje

190,550 €

Odličan trosoban - Novo naselje, SAVINA…

  • Soba: 3.0
  • 2,844 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Železnička stanica

193,800 €

Na prodaju potpuno namešten trosoban stan 57 m² – Banatić, Novi Sad Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao …

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

184,000 €

Moderan 2.5-soban stan od 65 m² u vrhunskoj zgradi, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,831 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

194,500 €

Dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla Agencija Moj Dom vam predstavlja odličan dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je površ…

  • Soba: 2.5
  • 3,087 €/m2
  • 63 m2