Inđija - Inđija

ČORTANOVCI, VEĆI PLAC

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 23 €/m2
  • Površina: 4136 m2
PRODAJA

95,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18300
  • Površina : 4136 m2
  • Cena : 95,000 €
  • Cena po m2 : 22.97 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Inđija

ČORTANOVCI, VEĆI PLAC Prodajemo plac površine 4136m2 u vikend zoni, a u neposrednoj blizini vile "Stanković". Voda i struja na šesdeset metara od placa a prilaz do placa je jedan deo asfalt a drugi deo (oko 30 metara) tucanik.Plac u gornjem delu ravan , front 10 metara a u donjem ima "dve terase". Plac pogodan za ljude koji preferiraju mir i fantastičan pogled koji im je nemoguće "oduzeti" zbog specifičnog terena. Vikend zona, dozvoljena gradnja. Informacije na broj telefona: 065 385 8881, Irena. ili na www.status-nekretnine.com. 18300.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

95,100 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 154 €/m2
  • 616 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

96,250 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 154 €/m2
  • 623 m2

Sremska Kamenica Rakovac

92,700 €

Na svega nekoliko minuta od gradske vreve, u mirnom okruženju Rakovca, nadomak Fruške gore, nalazi se plac koji predstavlja odličnu investicionu pr…

  • 108 €/m2
  • 857 m2

Novi Sad Begeč

92,700 €

Lep Veliki Plac 4152 m2 na glavnom Magistralnom Putu za Begeč-065/385 8880…

  • 22 €/m2
  • 4152 m2

Inđija Čortanovci

103,000 €

Čortanovci, parcela 21.973m2 potez Jerteniš, 100m od glavnog puta, skretanje desno na raskrsnici za Vilu Stanković. Donji deo parcele obradivo zeml…

  • 5 €/m2
  • 21973 m2

Sremska Kamenica Ledinci

92,700 €

Prodaje se plac površine 900m², klasifikovan kao građevinsko zemljište van građevinske zone, idealan za izgradnju vikend kuće. Nalazi se u Ledin…

  • 103 €/m2
  • 900 m2