Beočin - Beočin

Beočin-Dve kuće na Fruškoj Gori na Placu od 5758 m2 u zelenom visinskom kraju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,831 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19256
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 1831.11 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 5758 m2

DVE KUĆE U FRUŠKOJ GORI NA PLACU OD 5758 m2 U PRELEPOM ZELENOM I VISINSKOM KRAJU... *EKSKLUZIVA*...Prodajemo u srcu Fruške gore Dve kuće od 40 i 50 m2 na FANTASTIČNOJ TOP LOKACIJI...Objekti se nalaze na Dve Parcele ukupno 5758 m2 sa kojih se proteže pogled na predivne Fruškogorske Pejzaže i na pola Južne Bačke...prilazni put je Asfaltni...Ova naša nekretnina je pogodna za istinske ljubitelje prirode koji će znati da uživaju u čarima naše Fruške gore...nije pogodna za kupce koji traže da je u blizini njihove zgrade i radnog mesta...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-19256 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Bačka Palanka Bačka Palanka

170,000 €

KVALITETNA, UKNJIŽENA SPRATNA KUĆA 170M2+82M2, BAČKA PALANKA, BLIZU CENTRA, VELIK PLAC…

  • Soba: 6.0
  • 1,000 €/m2
  • 170 m2

Sremski Karlovci Centar

164,800 €

Novi Sad, Sremski Karlovci - Širi Centar, odlična potpuno renovirana prizemna kuća. Komforna trosobna u jednom nivou,…

  • Soba: 3.0
  • 1,385 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Telep

170,400 €

Novi Sad, TELEP,dvojna kuća u blizini Futoškog puta, petosobna rađena osamdesetih godina. Izvorno stanje,održavano, …

  • Soba: 5.0
  • 1,311 €/m2
  • 130 m2

Sremska Kamenica Rakovac

164,800 €

Rakovac, kuća površine 135m2 na lepom placu! …

  • Soba: 3.0
  • 1,221 €/m2
  • 135 m2

Novi Sad Veternk

165,000 €

Novi Sad- potez ka Veterniku.  Oglašavamo na prodaju prostranu porodičnu kuću ukupne površine oko 230 m2&nbs…

  • Soba: 5.5
  • 717 €/m2
  • 230 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

174,000 €

Prodaje se kuća Petrovaradin-Mišeluk. Uknjiženo ID#10491…

  • Soba: 10.0
  • 2,384 €/m2
  • 73 m2