Temerin - Temerin

Temerin-novija spratna kuća 180 m2 na placu 738 m2 i na uglu dve ulice-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 818 €/m2
  • Površina: 180 m2
PRODAJA

147,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20001
  • Površina : 180 m2
  • Cena : 147,300 €
  • Cena po m2 : 818.33 €/m2
  • Grad : Temerin
  • Lokacija : Temerin
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 738 m2

Prodajemo u Temerinu Uknjiženu Porodičnu kuću na POGODNOJ LOKACIJI... Kuća je Spratna Trosobna 180 m2,kvalitetne je gradnje u prizemlju ima Dnevnu sobu,dve spavaće sobe,trpezariju sa kuhinjom,ostavu,mokri čvor,hodnik i lepu Terasu dok je sprat u sirovom stanju...kuća se nalazi na Placu od 738 m2 koji je na dve ulice...grejanje je na gas i ima svu infrastrukturu...Posebno izdvajamo osim Lokacije blizinu Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20001 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BROJEM 182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

154,500 €

U mirnom, ali strateški odlično pozicioniranom delu Futoga, nalazi se izuzetna investiciona prilika koja se retko pojavljuje na tržištu. Na prodaj…

  • Soba: 3.5
  • 1,392 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Adice

144,500 €

Odlična lokacija, kod stadiona Vujadin Boškov-065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 1,129 €/m2
  • 128 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Bocke

144,200 €

Prizemlje duhinja trpezarija , gore dve sobe i kupatiulo i iznad tavan ..kamen fasadna cigla Asfalt do kuće sve komunalije lep veliki plac id 2500m2…

  • Soba: 3.0
  • 1,803 €/m2
  • 80 m2

Beočin Beočin

154,500 €

Prodaje se kuća u Beočin Selu, plac 603m2. Kuća 122m2 u osnovi, 200m2 suteren, prizemlje i sprat. U suterenu su 2 gar…

  • Soba: 3.0
  • 1,266 €/m2
  • 122 m2

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Vikendica-Odličan Položaj, na asfaltu, okružena borovima.…

  • Soba: 3.0
  • 7,357 €/m2
  • 21 m2