Sremski Karlovci - Centar

Extra Plac u Sremskim Karlovcima sa pogledom na Dunav

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 16 €/m2
  • Površina: 4371 m2
PRODAJA

70,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20560
  • Površina : 4371 m2
  • Cena : 70,000 €
  • Cena po m2 : 16.01 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar

Odličan plac od 4371 m2 na dve parcele, izmešu njih ucrtan put.. Veliki front. Glacevi se vode kao Građevinsko zemljište izvan Građevinskog područja. Cena nije fiksna. Kontakt:065/3858-888 Dančo lic.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-20560 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija Čortanovci

77,500 €

U Čortanovcimaq prodajemo jako lep velik plac na potezu Novoj Tidija Plac ima širok front do asfaltnog puta tako da je moguća o preparcelizacija . …

  • 15 €/m2
  • 5060 m2

Novi Sad Futog

61,350 €

U Futogu, u građevinskoj zoni, nudimo nekoliko atraktivnih parcela idealnih za izgradnju porodičnih kuća, vila ili stambenih objekata sa više jedi…

  • 103 €/m2
  • 596 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

75,000 €

Novi Sad, Alibegovac, odlican plac na Alibegovcu…

  • 101 €/m2
  • 744 m2

Novi Sad Veternk

77,250 €

Prodaje se građevinski plac – odlična prilika za investitore! …

  • 155 €/m2
  • 500 m2

Sremska Kamenica Čardak

70,500 €

Čardak, Sr.Kamenica, građevinski plac uz Nacionalni park.…

  • 77 €/m2
  • 914 m2

Bečej, Kvalitetno poljoprivredno z

69,600 €

Bečej, Kvalitetno poljoprivredno zemljište od 4 ha 69a 46 m2…

  • 0 €/m2
  • 0 m2