Irig - Irig

Okolina Iriga-Salaš sa Okućnicom od 9760 m2-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,236 €/m2
  • Površina: 98 m2
PRODAJA

120,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20644
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 120,700 €
  • Cena po m2 : 1236.05 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Irig
  • Broj soba : 0.0
  • Površina placa: 0 m2

Prodajemo u okolini Iriga, Salaš na velikoj Parceli od 9760 m2...CENA DOGOVOR...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20644 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Rakovac

118,000 €

Rakovac-Vikendica 93000e-predivan pogled…

  • Soba: 3.0
  • 2,185 €/m2
  • 54 m2

Irig Irig

125,000 €

Prodajemo trosobnu vikend kuću površine 74m² u vikend zoni naselja Hopovo, na prostranom i ravnom placu od 2200m². Kuća je kvalitetno građena i …

  • Soba: 3.0
  • 1,689 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Futog

130,000 €

Stari Futog-Dvojna Porodična kuća 116 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,121 €/m2
  • 116 m2

Sremski Karlovci Centar

113,300 €

PRODAJA Kuća: JUŽNO-BAČKI OKRUG-Sremski Karlovci-Centar, , 264.00m2, 113300 ID#7081…

  • Soba: 4.0
  • 429 €/m2
  • 264 m2

Inđija Čortanovci

123,600 €

Vikendica u Čortanovcima Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu vikendicu u Čortanovcima na prelepom mestu. Objekat je uknjižen i obuhvata povr…

  • Soba: 3.0
  • 1,648 €/m2
  • 75 m2

Sremski Karlovci Banstol

118,500 €

Prodaje se funkcionalna manja kuća – vikendica na Banstolu Plac: 25 ari Na prodaju je vikendica smeštena na prostranoj parceli površine 25 ari, i…

  • Soba: 3.0
  • 2,469 €/m2
  • 48 m2