Temerin - Temerin

Građevinski plac u Temerinu

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 22 €/m2
  • Površina: 3802 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20269
  • Površina : 3802 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 21.67 €/m2
  • Grad : Temerin
  • Lokacija : Temerin

Odličan građevinski plac u Temerinu na veoma dobroj lokaciji. Postoji mogučnost i preparcelacija na viče placeva. Ukupna površina placa je 3802 m2, front 19m. kontakt: 065 38 58 888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-20269 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

80,300 €

Nudimo vam atraktivno pozicionirane parcele na lokaciji Puckaroš - Širine u Petrovaradinu, idealne za izgradnju kuća ili manjih stambenih objekata.…

  • 103 €/m2
  • 776 m2

Sremska Kamenica Popovica

82,400 €

PLAC POPOVICA-ARTILJEVO…

  • 48 €/m2
  • 1700 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

77,250 €

Petrovaradin-Sadovi-ograđen Plac 1067 m2 u Građevinskom području - 065/385 8880…

  • 72 €/m2
  • 1067 m2

Sremska Kamenica Institut

77,250 €

Paragovo-lep građevinski plac 944 m2 u visinskom kraju-065/385 8880…

  • 82 €/m2
  • 944 m2

Sremska Kamenica Ledinci

83,000 €

Odličan građevinski plac od 2500 m2…

  • 33 €/m2
  • 2516 m2

Beočin Beočin

78,000 €

Banoštor-Fantastičan Veliki Građevinski Plac 1500 m2 pored vode za Umetnike i uživanje-065/385 8880…

  • 52 €/m2
  • 1500 m2