Novi Sad - Veternk

Veternik-Odmah Useljiv Trosoban stan 101 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,649 €/m2
  • Površina: 101 m2
PRODAJA

166,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20781
  • Površina : 101 m2
  • Cena : 166,500 €
  • Cena po m2 : 1648.51 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u Veterniku Useljiv Trosoban stan 101 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima dve odvojene spavaće sobe i Lepu Terasu,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarija...Grejanje je Podno...mogućnost povrata Pdv-a...Stan je Odmah Useljiv...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20781 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

159,650 €

Na prodaju potpuno renoviran, svetao dvoiposoban stan – Sajam …

  • Soba: 2.5
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

167,950 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,169 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

174,500 €

NOVI SAD. BULEVAR. TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,727 €/m2
  • 64 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

159,000 €

Novogradnja, 2.5soban Petrovaradin - ODMAH USELJIVO + POVRAT PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,524 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

169,950 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN.SNIŽENA CENA STANA. Polunamešten, dvorišno orijentisan dvosoban stan, preko puta Sajma…

  • Soba: 2.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

161,700 €

Grbavica-Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 3,515 €/m2
  • 46 m2