Novi Sad - Centar

Centar-Idealan Veliki Četvorosoban stan 113 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,399 €/m2
  • Površina: 113 m2
PRODAJA

384,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21210
  • Površina : 113 m2
  • Cena : 384,100 €
  • Cena po m2 : 3399.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/4

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 113 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji...Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,stan ima dva mokra čvora i dve Lepe Terase... grejanje je centralno...useljenje Jun 2026...mogućnost povrata PDV-a.... MOŽE KUPOVINA PREKO STAMBENOG KREDITA... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21210 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

380,070 €

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 154m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta…

  • Soba: 4.0
  • 2,468 €/m2
  • 154 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

390,000 €

U prodaji je jedinstvena urbana vila vrhunske arhitekture i kvaliteta, koja spaja luksuz savremenog stanovanja sa komforom porodične kuće. Ova ekskl…

  • Soba: 5.0
  • 2,690 €/m2
  • 145 m2

Novi Sad Centar

378,200 €

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.Uz stan se može kupiti i garaža u sklopu zgrade, 21 m2, cena 35.000 evra. (Svet …

  • Soba: 4.0
  • 3,502 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Centar

391,400 €

Na prodaju četvorosoban stan od 112 m² na Maksima Gorkog – Novi Sad U ponudi je izuzetan četvorosoban stan (112 m²) na jednoj od najtraženijih…

  • Soba: 4.0
  • 3,495 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

389,340 €

Centar-odličan nov četvorosoban stan 126 m2 na izuzetnoj lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Banatić

380,000 €

Banatić, penthouse, iz lifta u stan …

  • Soba: 4.5
  • 2,946 €/m2
  • 129 m2