Novi Sad - Centar

Centar-Idealan Četvorosoban stan 114 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,502 €/m2
  • Površina: 114 m2
PRODAJA

399,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21334
  • Površina : 114 m2
  • Cena : 399,200 €
  • Cena po m2 : 3501.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/4

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 114 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji...Stan se nalazi se na Prvom Spratu dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepu Veliku Terasu... grejanje je centralno gradsko...useljenje Mart 2027....mogućnost povrata PDV-a. i kupovine GM.... MOŽE KUPOVINA PREKO STAMBENOG KREDITA... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21334 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

396,550 €

Novi Sad, Grbavica - lux, četvorosoban stan sa dva parking mesta !!!!…

  • Soba: 4.0
  • 2,959 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Centar

403,760 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Četvorosoban stan 112m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 4.0
  • 3,605 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Socijalno

397,100 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,423 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Cara Dušana

401,700 €

Cara Dusana, petosoban stan na dva nivoa. U donjoj etazi visina plafona je 6m. Postoji mogucnost kupovine dva parking me…

  • Soba: 5.0
  • 2,526 €/m2
  • 159 m2

Novi Sad Centar

389,340 €

Centar-odličan nov četvorosoban stan 126 m2 na izuzetnoj lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 126 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

398,450 €

Sremska Kamenica. 141m2. Petosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 5.0
  • 2,826 €/m2
  • 141 m2