Sremska Kamenica - Institut

Paragovo-lep građevinski plac 944 m2 u visinskom kraju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 82 €/m2
  • Površina: 944 m2
PRODAJA

77,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19619
  • Površina : 944 m2
  • Cena : 77,250 €
  • Cena po m2 : 81.83 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut

*EKSKLUZIVA*....Prodajemo Uknjižen Građevinski Plac 944 m2 u Lepom Visinskom kraju na POGODNOJ LOKACIJI...Plac je nepravilnog oblika sa uličnom širinom oko 9 metara i sa konačnom širinom od 25 metara...Posebno izdvajamo predivne predele divne Fruške gore,blizinu Izvora i Gradskog prevoza koji je na 150 metara...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-19619 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,930 €

Plac na Karagači sa panoramskim pogledom na Novi Sad – 776m2…

  • 103 €/m2
  • 776 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

70,850 €

Novi Sad,Petrovaradin, Uknjižena 2 placa kao gradsko građevinsko zemljište.Dozvoljena individualna gradnja pr sprat p…

  • 72 €/m2
  • 983 m2

Sremski Karlovci Centar

70,000 €

Extra Plac u Sremskim Karlovcima sa pogledom na Dunav…

  • 16 €/m2
  • 4371 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

73,000 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 644 m2

Beočin Čerević

74,350 €

Prodajemo odličan plac sa pogledom na Dunav u vikend naselju u Čereviću. Plac se nalazi na sjajnoj uzvišenoj poziciji, pravilnog je oblika, raz…

  • 46 €/m2
  • 1604 m2

Sremska Kamenica Popovica

82,400 €

Sremska Kamenica -Popovica, vikendica - plac sa puno zelenila uz sporedni asfaltni put…

  • 242 €/m2
  • 340 m2