Irig - Vrdnik

Odličan plac Vrdnik- Bekatovo sa predivnim pogledom 0653858888

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 48 €/m2
  • Površina: 2588 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20855
  • Površina : 2588 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 47.76 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Vrdnik

Plac se nalazi uzvišenju iznad centra Vrdnika. Plac je na blagoj padini, a front je 14 m. Do placa se dolazi asflantnim putem, i ima makadama oko 50-80 m, a infrstruktura je uz sam plac. Ono sto karakteriše ove dve parcele je odličan pogled na ceo Vrdnik i okolinu.. Plac je uknjižen 1/1 na vlasnika. Kontakt: 065/3558-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-20855 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Popovica

129,000 €

Plac, površine 1121m2, Popovica. …

  • 115 €/m2
  • 1121 m2

Zrenjanin Zrenjanin

115,000 €

Veoma dobra investicija-Povoljno…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

118,100 €

Na prodaju je izuzetna investiciona prilika u Bukovcu – prostran građevinski plac površine oko 1.433 m², smešten na odličnoj i traženoj lokaci…

  • 82 €/m2
  • 1433 m2

Beočin Banoštor

133,500 €

Izvanredan plac na izlatu iz Banoštra (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)…

  • 15 €/m2
  • 8636 m2

Irig Irig

116,960 €

Irig-Fantastična Velika Parcela 7570 m2 u Krstašici na spuštanju sa Venca-065/385 8880…

  • 15 €/m2
  • 7570 m2

Novi Sad Futog

119,230 €

Futog-*Naša Preporuka*-Veliki Građevinski Plac 1440 m2 na Odličnoj Lokaciji bliže Veterniku-065/385 8880…

  • 83 €/m2
  • 1440 m2