Novi Sad - Novo Naselje

ODLIČNA KUĆA - NOVO NASELJE -

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,983 €/m2
  • Površina: 200 m2
PRODAJA

396,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18007
  • Površina : 200 m2
  • Cena : 396,550 €
  • Cena po m2 : 1982.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 569 m2

Prodajemo fantastičnu spratnu kuću ukupne površne 200m2.. Pogodna je i za dve porodice. Svaki sprat ima svoju dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe po jednu radnu sobu kupatilo, ostavu U dvorištu garaža i pomoćna prostorija.. Kuća opciono poseduje i kaljevu peć koja je estetski autentičan i lep detelj. Ističemo i lepo uređeno i ograđeno dvorište. Kompletna parcela je 569m2. Bez ulaganja !!!!!!!! ******PREPORUKA AGENCIJE******* Informacije na broj telefona: 065 385 8881 ili na www.status-nekretnine.com 18007

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

398,000 €

Čardak-retko u ponudi kuća, na najlepšoj i mirnoj lokaciji.…

  • Soba: 3.5
  • 2,970 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Veternk

391,400 €

Lipov Gaj-Fantastična Kuća 125 m2 sa Nameštajem i Garažom-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,566 €/m2
  • 250 m2

Novi Sad Adice

400,000 €

Novi Sad-Adice…

  • Soba: 6.0
  • 1,653 €/m2
  • 242 m2

Sremska Kamenica Popovica

395,000 €

Porodična kuća-Popovica…

  • Soba: 6.0
  • 1,567 €/m2
  • 252 m2

Sremska Kamenica Popovica

390,000 €

Sremska Kamenica, Popovica. ODLIČNA KUĆA NA POPOVICI SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ako želite da imate svoje parče raja koji pruža pogled na Novi Sad,…

  • Soba: 3.0
  • 4,815 €/m2
  • 81 m2

Irig Vrdnik

391,400 €

Prodaja 2 kuće i placa ukupne površine 11850m2 u Vrdniku …

  • Soba: 4.0
  • 4,716 €/m2
  • 83 m2