Novi Sad - Podbara

Podbara-Useljiv Trosoban stan 64 m2 na 8 minuta peške do Centra grada-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,296 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

210,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20850
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 210,950 €
  • Cena po m2 : 3296.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

Prodajemo na Podbari Izuzetan Trosoban stan 64 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade,svetao je i funkcionalan,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarija ima Lepu Terasu...Grejanje je Centralno...Mogućnost Kupovine preko Stambenog Kredita i Povrata PDV-a... STAN JE ODMAH USELJIV...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Centra grada,Riblje Pijace i Gradskog prevoza... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20850 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

204,400 €

Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je…

  • Soba: 2.5
  • 3,244 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

206,700 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,756 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,428 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Detelinara

216,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoi…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Centar

217,000 €

Novi Sad, najuži centar grada , prodaje se noviji ali dodatno renoviran stan, lux, svetao trosoban stan odličnog raspo…

  • Soba: 3.0
  • 3,191 €/m2
  • 68 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

209,230 €

Sremska Kamenica. 74m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,827 €/m2
  • 74 m2