Novi Sad - Centar

Centar-Pogodan Trosoban stan 74 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,618 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

267,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21336
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 267,700 €
  • Cena po m2 : 3617.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji...Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepu Terasu... grejanje je centralno gradsko...mogućnost povrata PDV-a. i kupovine GM...useljenje Mart 2027... MOŽE KUPOVINA PREKO STAMBENOG KREDITA... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21336 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

267,800 €

Prodaja stana: Centar. Odlična investicija ID#6467…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

273,160 €

Salonski stan u srcu Novog Sada ID#9681…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Telep

267,800 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan u izgradnji, parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Centar

267,700 €

Centar-Pogodan Trosoban stan 74 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,618 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

265,250 €

Na Telepu, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada, prodaje se potpuno nov, moderan četvorosoban stan koji odiše komforom i kvalitetom stan se…

  • Soba: 4.0
  • 2,763 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

270,300 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 75 m2