Novi Sad - Veternk

Veternik-Useljiv Trosoban stan 95 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,650 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

156,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20780
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 156,750 €
  • Cena po m2 : 1650.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Prodajemo u Veterniku Useljiv Trosoban stan 95 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima dve odvojene spavaće sobe i Lepu Terasu,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarija...Grejanje je Podno...mogućnost povrata Pdv-a...Stan je Odmah Useljiv...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20780 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

148,940 €

Četvorosoban stan - novogradnja, *povrat PDV-a* ID#10327…

  • Soba: 3.0
  • 2,159 €/m2
  • 69 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,835 €/m2
  • 58 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

149,350 €

Na prodaju trosoban stan površine 74 m² na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, idealan za kvalitetan porodični život ili kao dugoročna…

  • Soba: 3.0
  • 2,018 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Futog

156,560 €

Futog-Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,648 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

149,550 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,251 €/m2
  • 46 m2