Subotica - Palić

Palić-Fantastičan Apartman 38 m2 za Uživanje i Probrane Kupce-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

97,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20980
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 97,850 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Subotica
  • Lokacija : Palić
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: pr/2

Palić-Fantastičan Apartman 38 m2 za Uživanje i za Probrane Kupce -065/385 8880... Prodajemo u srcu Palića Uknjižen Apartman 38 m2 u Vili na Izuzetnoj TOP-TOP LOKACIJI...Apartman je Dvosoban u prizemlju,Ekskluzivno Namešten bez ikakvog ulaganja i nalazi se u Vili koja je neposredno pored Palićkog jezera...Odmah je Useljiv...Pogodan je za Izdavanje...OBAVEZNO POGLEDAJTE I UŽIVAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20980 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

92,700 €

Fenomenalna garsonjera u blizini keja-moguća kupovina putem kredita za mlade…

  • Soba: 0.5
  • 3,197 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Podbara

88,580 €

Novi Sad, Podbara - Jednoiposoban stan 35 m2 za kredit za mlade …

  • Soba: 1.5
  • 2,531 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

94,000 €

DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI ID#9996…

  • Soba: 1.5
  • 2,293 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Veternk

100,000 €

*Veternik - Milana Tepića-sa nameštajem*…

  • Soba: 2.0
  • 1,961 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Sajmište

104,350 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,162 €/m2
  • 33 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2