Novi Sad - Grbavica

Grbavica-Danila Kiša

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,164 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

127,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21241
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 127,700 €
  • Cena po m2 : 2164.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/5

Odličan dvioposoban duplex na Extra lokaciji. Duplex se sastoji od komotnog dnevnog boravka , kuhinja, kupatilo, 2 terase. gore: spavače soba i jedna kao radna polusoba. Stan je uknjižen nas vlsnika 1/1 odlična prilika kako za živeti tako i za rentiranje. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21241 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

135,000 €

Novi Sad,Širi Centar,trosoban stan,komforan u nadograđenom delu starije zgrade.Odličan raspored za porodicu.Kuhinja o…

  • Soba: 3.0
  • 1,985 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

Renoviran dvosoban stan na Grbavici, 44m2, prilika koja se ne propušta…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

136,500 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,413 €/m2
  • 40 m2