-

Zlatibor-Ekstra lux-Netkanuta priroda

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,545 €/m2
  • Površina: 153 m2
PRODAJA

236,385 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20719
  • Površina : 153 m2
  • Cena : 236,385 €
  • Cena po m2 : 1545.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 400 m2

Veoma kvakitetna gradnja je ono što karakteriše ovu kuću koju Vam nudimo na ovoj lokaciji. Kuću čine dve etaže, prizemlje + potkrovlje, na placu od 400 m2 Stambeni objekat je namenjen stanovanju jedne porodice. U prizemlju objekta se nalazi hodnik iz koga se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom , spavaću sobu, kupatilo i stepenište kojim se ide na potkrovlje objekta. Dnevni boravak , mesto u kome se provodi najviše vremena se nalazi na južnom delu gde se nalazi i terasa objekta. Na spratu se nalazi spavaći blok sa pripadajućim kupatilom , 3 spavaće sobe su pravilno rasporedjene i prirodno osvetljene vertikalnim prozorima. Visok stepen energetske efikasnosti biće ostvaren zahvaljujući odličnoj termoizolaciji objekata. Objekat za uživanje, ali za rentiranje. kontakt; 065/3858-888 Dančo licen. 322 ili na; www.status-nekretnine.com A57-20719 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182 ili na; www.status-nekretnine.com A57-20719

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

236,900 €

Novi Sad,Telep ,kvaliteno rađena kuća iz osamdesetih godina,klasičnog projekta.Postoji lokal u okviru kuće koji ima …

  • Soba: 5.0
  • 2,214 €/m2
  • 107 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,750 €

Novi Sad, Sremska Kamenica, Prelepa porodična kuća, na potezu Čardak, sa odličnim placem. Kuća ima 97 m2 korisne po…

  • Soba: 4.0
  • 3,264 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Adice

245,000 €

Ekskluzivno zastupanje-Extra Lokacija-Porodična kuča 230/567 m2-Su+Pr+Pk…

  • Soba: 5.0
  • 1,065 €/m2
  • 230 m2

Sremska Kamenica Ledinci

231,000 €

Moj Dom vam predstavlja izuzetnu vikend-kuću na atraktivnoj lokaciji Liparije, na prostranom placu površine 2.867 m², sa prelepim otvorenim pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 11,000 €/m2
  • 21 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

226,600 €

2-etažna kuća na prodaju, Petrovaradin, 105m2, 226600e…

  • Soba: 4.0
  • 2,158 €/m2
  • 105 m2

Sremska Kamenica Artiljevo

226,600 €

Prodaje se porodična kuća u Sremskoj Kamenici …

  • Soba: 4.0
  • 1,888 €/m2
  • 120 m2