Novi Sad - Adice

Adice-Pogodan Trosoban stan 81 m2 na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,475 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

129,760 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21442
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 129,760 €
  • Cena po m2 : 1474.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana...Ističemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,kalorimetri,sigurnosna vrata i Lepa Velika Terasa...grejanje je na Toplotne Pumpe...Ova izuzetna lokacija nudi sve što je potrebno za udoban život sa prodavnicama, blizina škole,vrtića i Autobuske stanice, Doma Zdravlja, Dunava na samo korak od vašeg doma... Lokacija obuhvata i prelepu Promenadu sa klupama i dečijim igralištem, okružen zelenim površinama koje pružaju Oazu mira i opuštanja...Može Kupovina preko Stambenog Kredita...Mogućnost Kupovine Garaže ili PM...stan je Useljiv u Septembru 2025...mogućnost povrata PDV-a...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21442 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

133,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,973 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

125,600 €

Odličan stan, na 5 minuta od samog centra grada, ima terasu, potrebna manja higijenska ulaganja. (Bomil nekretnine, …

  • Soba: 2.0
  • 2,370 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

125,150 €

DVOSOBAN-DETELINARA ID#6256…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 45 m2