Novi Sad - Adice

Adice-Uknjižen Građevinski Plac 518 m2 u mirnom kraju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 298 €/m2
  • Površina: 519 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20680
  • Površina : 519 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 297.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u Adicama Lep Građevinski Plac 518 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Plac se nalazi u urbanom delu naselja,front JE 14x37 metara...sva neophodna infrastruktura se nalazi u blizini Placa..put je Asfaltni...OBAVEZNO POGLEDAJTE..... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20680 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

151,600 €

Sremski Karlovci-Velika Parcela 14715 m2(3820 m2+10900 m2)iz dve susedne parcele-065/385 8880…

  • 10 €/m2
  • 14715 m2

Novi Sad Futog

145,000 €

Futog-Plac 730 m2 na Glavnom putu kod Poljoprivredne škole sa Halom-065/385 8880…

  • 198 €/m2
  • 732 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Plac na Adicama površine 725m2 na kome postoje lokacijski uslovi za gradnju urbane vile Odlična prilika za investitore Mogu se izgraditi dve vile o…

  • 297 €/m2
  • 520 m2

Novi Sad Futog

151,900 €

Futog-Veliki Građevinski Plac 6490 m2 preko pruge u Poslovnoj Zoni-065/385 8880…

  • 23 €/m2
  • 6495 m2

Sremska Kamenica Bocke

154,500 €

Na atraktivnoj lokaciji u Bockama, na uzvišenju s prelepim panoramskim pogledom na Novi Sad, u delu poznatom kao Mala Kamenica, prodaje se građevins…

  • 57 €/m2
  • 2694 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

160,000 €

Novi Sad,Sremska Kamenica,tri parcele po 17 ari,prodaje se pojedinačno ili ucelo., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. b…

  • 30 €/m2
  • 5353 m2