Novi Sad - Telep

Telep-Useljiv Četvorosoban PENTHAUS 85 m2 u pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,781 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

236,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20172
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 236,400 €
  • Cena po m2 : 2781.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Veliki Četvorosoban PentHaus 85 m2 sa pripadajućom krovnom Terasom od 110 m2 na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Petom spratu,lepe orijentacije u mirnom kraju,re pogodan je za udoban život građana...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,centralno grejanje na gas,kalorimetri,sigurnosna vrata,terasa...Stan je Odmah Useljiv...mogućnost povrata PDV-a...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20172 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

229,200 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 89 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,050 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,718 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar

241,000 €

Sjajan porodični stan kod Aleksandar zgrade na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi u zavučenom kraju, bez puno saobraćaja, a na svega par minu…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Somborski bulevar

242,000 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan od 84 m² na Somborskom Bulevaru, smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostra…

  • Soba: 4.0
  • 2,881 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Podbara

241,500 €

NA PRODAJU - Četvorosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,683 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Centar

226,600 €

Namešten lux stan u centru, 52m2, savršena lokacija za investiciju i život…

  • Soba: 1.5
  • 4,358 €/m2
  • 52 m2