Inđija - Inđija

Čortanovci-Veliki Građevinski Plac 3740 m2 za Probrane-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 12 €/m2
  • Površina: 3740 m2
PRODAJA

46,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18499
  • Površina : 3740 m2
  • Cena : 46,500 €
  • Cena po m2 : 12.43 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Inđija

FANTASTIČAN VELIKI PLAC 3740 m2 U ČORTANOVCIMA ZA PROBRANE I UŽIVANJE U ŠUMSKOM MIRU... Prodajemo u Čortanovcima Veliki Građevinski Plac 3740 m2 u IZUZETNOJ ZELENOJ LOKACIJI....Plac je Osunčan i Pogodan za posebne projekte ima izvesne nagibe i odličnu konfiguraciju...Ovo je fantastična prilika za Odličnu Investiciju i uživanje a onaj koji kupi imaće zadovoljstvo da uživa u prelepoj prirodi,cvrkutu ptica...infrastruktura je u blizini...put je tvrd Tucanik..IDEALAN JE ZA PROBRANE KUPCE...TREBA POGLEDATI... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-18499 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 246

SLIČNE NEKRETNINE

Na izuzetno atraktivnoj i perspekti

54,160 €

Na izuzetno atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji, na relaciji Petrovaradin–Bukovac, u neposrednoj blizini samog naselja, nalaze se odlično pozicion…

  • 93 €/m2
  • 584 m2

Novi Sad Futog

51,500 €

Futog-Odličan Građevinski Plac 499 m2 na Bregu za Kupce Posebnog stila života-065/385 8880…

  • 103 €/m2
  • 499 m2

Beočin Beočin

36,800 €

Bočin- poljoprivredno zemljišta-Šuma-POVOLJNO…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Futog

56,280 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 82 €/m2
  • 683 m2

Novi Sad Futog

52,630 €

• 103 €/m2
  • 511 m2

Irig Irig

40,000 €

Krušedol-Plac 3780 m2 u blizini naselja-065/385 8880…

  • 11 €/m2
  • 3780 m2