Novi Sad - Veternk

Uknjižen Četvorosoban stan 160 m2 kod Lipovog Gaja-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,359 €/m2
  • Površina: 160 m2
PRODAJA

217,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20570
  • Površina : 160 m2
  • Cena : 217,500 €
  • Cena po m2 : 1359.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/1

*EKSKLUZIVA*...Prodajemo u Novom Sadu Uknjižen Četvorosoban stan 160 m2 na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi na Prvom spratu Etažirane kuće ima Veliki Dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom,zatim tri odvojene spavaće sobe sa terasom...čisto stambeni deo je 128 m2+32 m2 dve terase i Veranda u prizemlju...ugrađeni materijali su 1 klase počev od Keramike i Hrastovih parketa i stepenica...grejanje ja centralno na gas...stanu pripada deo dvorišta od 120 m2 za parking... STAN JE OZAKONJEN I ETAŽIRAN...Posebno izdvajamo blizinu Lipovog gaja,Tržnog centra i Gradskog prevoza... OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20570 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

226,600 €

ČETVOROSOBAN KOD SAJMA…

  • Soba: 5.0
  • 2,079 €/m2
  • 109 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,250 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Sajmište

214,900 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,904 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Satelit

216,300 €

Troiposoban Stan 66 m² – Novo Naselje – Renoviran, Uknjižen…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

226,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Liman 2

220,000 €

Prodaja četvorosobnog stana, LIMAN 2– 71 m² sa pogledom na Frušku goru…

  • Soba: 4.0
  • 3,099 €/m2
  • 71 m2