Bačka Palanka - Bačka Palanka

Despotovo-EKSKLUZIVA-Lepa Porodična kuća 210 m2 na Placu od 3200 m2 - 065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 638 €/m2
  • Površina: 210 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 12648
  • Površina : 210 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 637.62 €/m2
  • Grad : Bačka Palanka
  • Lokacija : Bačka Palanka
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 3200 m2

RETKO U PONUDI...Prodajemo u srcu Bačke Ravnice Uknjiženu seosku Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI....Kuća je kvalitetno građena(pre 26 godina)od čvrstog materijala sa betonskim pločama,dobro održavana,ima dve odvojene stambene jedinice,dva dvorišta prvo betonirano a drugo je ekonomsko dvorište sa pomoćnom objektima,etažno grejanje,stolarija sušena jelovina,laminati,garaža,kaljeve peći,betonirana ćuprija,voćnjak,sva infrastruktura....Kuća je koncipirana za razvojno poljoprivrednu delatnost sa svim sadržajima,ima mogućnost zbog velikog placa za poslovno komercijalne sadržaje,ETNO KUĆA,pogodna je i za odmor i uživanje...nalazi se na Velikom Placu od 3200 m2....Ističemo osim lokacije i dobrog komšiluka dobru poziciju mesta koje se nalazi u blizini jako dobrih saobraćajnica tako da je udaljenost do Auto puta 15 minuta,Bačka Palanka 15 minuta,most Bogojevo 45 minuta,Novi Sad 40 minuta......Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra,pijace,DZ,GSP prevoza...CENA DOGOVOR...ODMAH JE USELJIVA...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880 Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 12648 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

133,900 €

Na prodaju kuća u Šakotincima, po ceni od 133.900 €, idealna kao porodično domaćinstvo ili kao odlična investicija za život na selu i bavljenj…

  • Soba: 4.0
  • 1,809 €/m2
  • 74 m2

Srbobran Srbobran

139,000 €

Srbobran, Turija, Stambeno - poslovni objekat na samoj obali kanala DTD…

  • Soba: 3.5
  • 342 €/m2
  • 407 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

140,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,120 €/m2
  • 125 m2

Sremska Kamenica Rakovac

125,000 €

Eksluzivna prodaja kuće u Rakovcu! ID#4404…

  • Soba: 4.0
  • 1,250 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Begeč

133,900 €

PRODAJA-Kuća, Begeč ID#8853…

  • Soba: 3.0
  • 1,339 €/m2
  • 100 m2

Inđija Inđija

139,000 €

Manja vikendica na prelepoj parceli-Čortanovci…

  • Soba: 2.0
  • 1,158 €/m2
  • 120 m2