Novi Sad - Podbara

Podbara-Useljiv Dvosoban stan 48 m2 na 10 minuta peške do Centra grada-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,193 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

153,260 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20849
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 153,260 €
  • Cena po m2 : 3192.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: pk/5

Prodajemo na Podbari Odličan Dvosoban stan 48 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi na Petom spratu zgrade,svetao je i funkcionalan,lepo je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarija ima Lepu Terasu...Grejanje je Centralno...Mogućnost Kupovine preko Stambenog Kredita i Povrata PDV-a...STAN JE ODMAH USELJIV... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Centra grada,Riblje Pijace i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20849 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

159,000 €

Alibegovac-Extra gradnja -odličan porodični stan-Nov neuseljavan…

  • Soba: 3.0
  • 2,065 €/m2
  • 77 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

154,500 €

Petrovaradin, Centar! Na prodaju trosoban duplex stan na samom početku Petrovaradina, dvorišno je orjentisan i nalazi se u zgradi staroj 13 godin…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Grbavica

147,700 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

147,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,827 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Podbara

153,180 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 54 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Grbavica

156,460 €

Funkcionalan dvosoban, 49m2- Grbavica ID#10257…

  • Soba: 2.0
  • 3,193 €/m2
  • 49 m2